Ronaldo tregohet arrogant me një tifoz që i kërkon ndihmë (VIDEO)
Pas humbjes ndaj Sevillas, atmosfera te futbollistët e Realit nuk është dhe aq e mirë. Këtë gjë e vërteton edhe Cristiano Roaldo, i cili nuk është treguar aspak miqësor me një person.

Portugezi e ka tepruar me sjelljen arrogante pasi mori "dhuratën" nuk është treguar i afrueshëm me tifozin i cili po i sqaronte letrën ndërsa portugezi i ka kërkuar që të largohet pasi ka fansa të tjerë që presin në radhë.

Kjo nuk është hera e parë që Ronaldo bën gjeste të tilla me tifozët./albeu.com/
Shtuar më 17/01/2017, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori