Shpërthejnë infektimet e COVID-19 në Shqipëri: Vetëm sot mbi 300 të prekur
Ronaldo “trondit” Portugalinë
Fitorja e Topit të Artë nga Ronaldo për të dytën herë rradhazi dhe për të tretën herë në karrierë ka krenuar edhe liderët politikë të Portugalisë.

Presidenti, kryeministri dhe të gjithë deputetët e parlamentit të Portugalisë kanë uruar Cristiano Ronaldon për fitimin e trofeut të Topit të Artë.

Presidenti Anibal Cavaco Silva dhe kryeministri Pedro Passos Coelho dërguan urime drejt talentit të Real Madridit./albeu.com/

Shtuar më 16/01/2015, ora 20:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori