Qëllohet me breshëri plumbash makina e biznesmenit, aktivistit i PD
Ronaldo u largua, shikoni ndryshimin në stadiumin “Santiago Bernabeu” (FOTO LAJM)

Pëlqej
Cristiano Ronaldo tashmë nuk është më një lojtar i Realit të Madridit. Fanella me numër 7 e portugezit nga ngelu pra pronar dhe ende nuk është vendosur se kush do ta ,mbajë atë numër.

Ndërkohë që në dhomat e zhveshjes së ekipit “LosBlancos” është hequr dhe fotografia e “yllit” luzitan.

Në vend të fotografisë së Crisitano Ronaldos në dollapin të cilin ai e përdori për 9 vjet duket të jetë e vendosur fotografia me logon e klubit spanjoll. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori