Ronaldo: Une jam mei miri ne bote!
Pëlqej
Albeu.com
Cristiano Ronaldo beson se ai ka bërë gjithçka që duhet për ta fituar "Topin e Artë" dhe çmimin FIFA-s për Lojtarin më të mirë të vitit, ndërsa ka pohuar se tre vendet e para në botë janë të rezervuara për të dhe pastaj vijnë të tjerët.
“Unë jam lojtari i parë, i dytë dhe i tretë më i mirë në botë. Mirëpo pas meje vijnë edhe kandidatë tjerë të mirë, siç është Kaka, Messi dhe Torres”.

“Mendoj se kam bërë gjithçka që është e domosdoshme për të qenë lojtari më i mirë dhe dëshiroj të vazhdoj kështu edhe në të ardhmen”.

“Qëllimi im është që të fitoj gjithçka që më del përpara”, është shprehur kandidati kryesor për ta fituar “Topin e Artë’ këtë vit.
Shtuar më 18/11/2008, ora 03:20
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori