Ronaldo, ylli që nuk shuhet kurrë (VIDEO)
Mund të ketë humbur shumë nga forma e tij fizike, por përsa i përket futbollit ai mbetet i njëjti: Fenomeni. Po flasim për ish yllin e futbollit brazilian dhe botëror Luiz Nazario Da Lima Ronaldo, i cili në ndeshjen miqësore për hapjen e stadiumit "Maracana" ka treguar edhe një herë repertorin e tij prej kampioni.

Në ndeshjen "Miqtë e Ronaldos" përballë "Miqtë e Bebetos", fenomeni realizoi një super-gol që do e kishte zili çdo sulmues. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2013, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori