Cristiano Ronaldo vjen më "intim" (VIDEO)
Po qarkullon në rrjetin social "Instragram" një video, e cila paralajmëron se së shpejti ylli portugez i Real Madrid Cristiano Ronaldo do të lançojë koleksionin e ri të veshjeve intime për sezonin e ri.

Ronaldo, përveçse një prej futbollistëve më të mirë në botë, është edhe imazhi i shumë markave të njohura të veshjeve dhe jo vetëm. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2013, ora 12:25
Tage: ronaldo intim
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori