Rooben ka një lajm të mirë për Bayernin
Anësori i Bayern Munichut, Arjen Robben është i bindur se mosha nuk e shqetëson atë, megjithëse ai tashmë është 33 vjeç.

Ai tha se njeriu është aq i vjetër sa ndihet.

Mosha nuk më shqetëson. Ju jeni i vjetër aq sa ndiheni dhe për momentin po ndjehem shumë mirë”, tha Robben. /Albeu.com/
Shtuar më 18/01/2017, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori