Roony mund të luaj për Anglinë
Albeu.com
Lojtari i Manchester United, Wayne Roony, ka marre nje drite jeshile dje pas nje kontrolli mjeksor,qe te luaj me kombetaren e Anglise e cila tashme gjindet e grumbulluar ne Gjermani.Kontrolli i tij mjeksor u be ne Manchester diten e djeshme ne nje klinike,i mbikqyrur nga mjeket e kombetares dhe i skuadres ku ai luan,ku ka rezultuar se demtimi qe pati pesuar lojtari ishte ne nje permiresim te dukshem.
Ky lajm ka gezuar trajnerin Eriksson, i cili kishte nje besim te madh se do mund te aktivizonte Roony'n ne finalet e boterorit.
Nese Eriksson vendos perfundimisht ta aktivizoj lojtarin e Manchesterit, ky do jete nje lajm jo i mire per lojtarin e skuadres Tottenham, Jermain Defoe,i cili do detyrohet te leje pergjysem endrren e tij,dhe te kthehet ne Angli.
Genti Pulti, Start
Shtuar më 08/06/2006, ora 10:38
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori