Rosell: Kalimi i Neymar në Katalunja në duart e Guardiolës
Është në duart e Pep Guardiolës transferimi eventual i Neymar në Katalunja. Në një pronocim për shtypin, presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell ka deklaruar se është tranjeri i blaugranave. ai që do të japë fjalën e fundit rreth transferimit të Santosit në "Kamp Nou".

" Nuk di asgjë rreth Neymar, tha Rosell për sitin "Estadao". Kjo është një pyetje që i duhet bërë teknikut Guardiola", u shpreh Sandro Rosell.

Barcelona do të ndeshet me Neymar dhe Santosin e tij në Botërorin për Klube gjatë muajit dhjetor. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2011, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori