Rosell: Titulli nuk është humbur ende
Presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, ka treguar moral të lartë para sfidës ndaj Sporting Gijonit në Camp Nou, ku do të mungojë Lionel Messi, duke thënë se lufta për titull ende nuk ka mbaruar.

Real Madridi ka dhjetë pikë më shumë se sa Barcelona që është në vendin e dytë dhe për shumë tashmë dihet kampioni. Sidoqoftë, Rosell ende nuk e di se kush do të jetë kampion.

“Fjala e pamundur duhet të ekzistojë, por jo për këtë rast. E pamundur në La Liga është vetëm kur matematikisht nuk kemi gjasa. Në ndërkohë, asgjë nuk është e pamundur”, u shpreh Rosell. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2012, ora 18:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori