Roshi: Tifozë na falni, ndoshta vëmendja ishte e gjitha e përqendruar te Franca
Odise Roshi, autor i dy asisteve në ndeshjen ndaj Andorrës, që mori rezultat historik 2-2 jashtë fushe në eliminatore, u shpreh tepër i keqardhur në fund të ndeshjes:

"Të vjen keq, shumë keq! Vërtet që jam tepër i hidhëruar. I kërkojmë falje tifozëve, sepse luanim në shtëpi dhe ndaj Andorrës. Nuk e di se çfarë ndodhi sepse shënuam... Veç kësaj, ndoshta ngaqë vëmendja ishte e gjitha e përqendruar te Franca, që është bërë edhe më shumë jehonë".
Shtuar më 14/11/2019, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori