Roveshata e 15-vjeçarit "çmend" kameramanin (VIDEO)
Midis shumë roveshatave spektakolare që falë internetit bëjnë xhiro në botë, kjo ka dicka të vecantë. Autori është Nkozi Burgess, një i ri lojtar i formacionit under (nën) 15 vjeç të New York, Dix Hills.

Djali stopon me takë në fushën kundërshtare, një goditje dënimi që vjen nga një shok i tij. Topi kalon mbi kokë dhe në këtë pikë zgjidhja e vetme e mundshme është të përmbyllet me një rofeshatë. Topi shkon në rrjetë dhe një "wow" admiruese erdhi edhe nga ata që po filmonin aksionin. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2012, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori