Roveshatë nga Valero, Interi shumë afër golit
Pëlqej
Interi dhe Milani po zhvillojnë "Derby della Madonninan" në stadiumin Giuseppe Meazza.

Një aksion i dyshimtë që duket pozicion jashtë-loje Interi ishte afër avantazhit me një gjysmë roveshatë nga Valero.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 80'. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori