Roveshatë spektakolare nga këndi, çmenden tifozët (VIDEO)
Pëlqej
Në Irlandë nuk gjen stadiume të mëdhenj dhe me histori si në pjesë të tjera të Europës, por numri dhe entuziasmi i tifozëve nuk ka të krahasuar me asnjë vend tjetër.

Shikoni se çfarë ndodh kur Colin Healy i Cork City, në minutën e 88, kryen një roveshatë fantastike nga goditja e këndit kundër St Patrick's Athletic.

Ju këshillojmë të ngrini volumin për ta shijuar më mirë. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori