Rrahje mes tifozëve kroatë dhe serbë (VIDEO)
Tifozët kroatë dhe ata serbë janë rrahur mes tyre pranë aeroportit të Athinës, ‘Elefterios Venizelos”.

Tifozët kroatë kanë qenë duke u kthyer në vendlindje, kur janë përballur me tifozët serbë.

Mediet serbe raportojnë se ka të lënduar dhe të arrestuar.

Njihet armiqësia mes tifozëve kroatë dhe atyre serbë dhe kjo armiqësi u shfaq edhe në Greqi. /Albeu.com/
Shtuar më 05/11/2015, ora 21:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori