Rrëfehet Allegri: Kam refuzuar Real Madridin
Ish trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, ka zbuluar se ka refuzuar një ofertë nga një prej skuadrave më të mëdha evropiane, Real Madrid.

Tashmë i papunë, Allegri pritet të kthehet në aksion nga sezoni i ardhshëm, megjithatë, ai ka gjetur kohë të flas edhe për të kaluarën.

"Dy vite më parë, kisha kontakte, por asgjë nuk erdhi pasi unë kishta kontratë me Juventus", ka thënë Allegrn.

"Tutje, unë kisha përkushtim moral ndaj klubit dhe tifozëve", ka shtuar trajneri italian.

Allegri pritet të kthehet në botën e futbollit si trajner sezonin tjetër. Skuadrat si PSG, Bayern e të tjera janë duke u lidhur me Maxi.
Shtuar më 06/07/2020, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori