Rrëfehet Keta: Ja çfarë më ndodhi kur shikoja kundërshtarin me urrejtje
Pëlqej
Ai ka nje karriere të gjate në ring, ku është përballur me shumë kundershtare.

Shpesh ai ka dalë triumfues dhe ndonjëherë edhe humbës duke u përballur me kundërshtarë nga më të ndryshmit.

I ftuar në emisjonin Adrenalinë, ish kampioni botës tregon një nga eksperiencat e tij me një nga më të urryerit.

"Nga padituria dhe mos eksperienca i kam kaluar te gjitha.Kur unë me të vërtet e kam shikuar kundershtarin si nje armik dhe nuk e kam respektuar aty e kam pesuar".

Keta ka fituar tre herë titullin kampion bote në Kik-Boks dhe tani është tranjer I vëllezërve të tij duke I shpallur edhe ata të dy kampion bote dhe Europe.
Shtuar më 17/01/2019, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori