Rrëfehet Mourinho: Unë dallohem nga të tjerët sepse kam përvojë dhe ambicie pa kufi
Jose Mourinho vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

"Special One" ka thënë se arsyet pse e dallojnë atë nga të tjerët janë cilësia, përvoja dhe ambicia pa kufi.

"Unë dallohem nga të tjerët sepse kam më shumë, cilësi, njohuri, përvojë dhe ambicie pa kufi. Pikat negative që kam janë reagimi nga humbja dhe i tmerrshëm ndaj personit që ka motivim më pak se unë” ka thënë Mourinho gjatë intervistës për "DAZN".

"Jose është një njeri i qetë dhe emocional. Dua që të dominoj gjithmonë. Mëkat është se të gjithë më njohin si trajner dhe jo si person. Disa futbollistë thonë se unë jam bastard", përfundoi Mourinho.
Shtuar më 27/04/2019, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori