Rrëfehet tenistja që fiton 20 milionë euro: Nuk kam paguar kurrë në restorant
Pëlqej
Tenistja e njohur Simona Halep, e cila është shpallur edhe kampione për femrat gjatë turneut Shenzen, ka zbuluar gjatë një deklarate se nuk ka paguar asnjë qindarkë pas përfundimit të sezonit të kaluar.

“Kam pushuar në Rumani me mikeshat e mia dhe nuk kam menduar fare për tenisin. Fakti që jam tenistja më e mirë në botë ka sjellë edhe benefite gjatë ditëve të pushimit. Kur shkoja në restorante nuk kam paguar kurrë.

“Ishin pronarët ata që e paguanin llogarinë. Edhe kur trajneri im erdhi në Rumani, kemi kaluar 12 ditë pa shpenzuar asnjë qindarkë”.

Në vitin 2017, Halep fitoi 20 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2018, ora 19:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori