Rrëfim prekës: Messi qau deri në 2 të mëngjesit sikur t’i kishte vdekur nëna
Përgatitësi atletik i Kombëtares së Argjentinës, Elvio Paolorosso ka thënë se Lionel Mesi e pati momentin më të keq pas humbjes së finales së dytë në Kupën e Amerikës, teksa e gjeti atë duke vajtuar sikurse t’i kishte vdekur nëna.

Dhoma e zhveshjes pas finales së Kupës së Amerikës ka qenë shumë e dhimbshme, por më e keqja erdhi pastaj”, tha ai.

“Në ora 2 të mëngjesit, shkova te dhoma e zhveshjes dhe e gjeta Messin të vetmuar, duke qarë si një fëmijë kur e humbë nënën e tij”.

“Ai ishte i tmerruar dhe askush nuk mundi ta konsultojë atë, Ia dhashë një përqafim dhe pastaj vajtuam së bashku”./albeu.com/

Shtuar më 14/09/2018, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori