Rrëfimi i Benitez, nga Serie A te Champions-i (FOTO LAJM)

HAMSIK - "Çmimi i Hamsik? Gjatë kësaj merkatoje nëse thua një shifër vijnë dhe ta blenë, shikoni Bale: atëherë unë them se Hamsik nuk ka çmim sepse nuk duam ta shesim"
I intervistuar nga Sportmediaset, trajneri i Napolit Rafa Benitez ka prekur të gjitha temat e nxehta të skuadrës axurre duke filluar nga merkatoja, lojtarët që ka, presidenti De Laurentiis, titulli në Serie A, Champions League dhe njeriu që e frymëzon.

"Presidenti më do shumë, ka treguar menjëherë besim tek unë dhe së bashku me Bigon dhe gjithë klubin ka bërë 100% për të përmirësuar Napolin. Pas largimit të Cavanit iu dhashë një listë me 5 zëvëndësues të mundshëm dhe mes tyre ishte edhe Higuain", ka thënë mes të tjerash tekniku spanjoll. /albeu.com/


Shtuar më 11/09/2013, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori