Rrjetet sociale tallen me lojtarët e Arabisë Saudite tek goli i Cheryshevit (FOTO LAJM)

Pas lajmit që bëri xhiron e të gjitha rrjeteve sociale, për faktin se Salem Al Davsari i Arabisë Saudiet kishte veshur fanellën me numrin 18, ku numri tetë ishte kokëposhtë, me arabët tashmë tallen edhe me golin e parë të Cheryshev, dhe të dytin për Rusinë.

Dy mbrojtësit e Arabisë Saudite, i kanë krahasuar me deve, apo edhe deri në pushues plazhi.

Ky është vetëm fillimi, dhe rrjetet sociale po tregohen të pamëshirshme në këtë Botëror. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori