Rubin mposht Kopenhagenin 1-0 dhe shpreson (VIDEO)
Pëlqej
Champions League
Rubin Kazan ka arritur të mundë në shtëpinë e tij danezët e Kopenhagenit me rezultatin e ngushtë 1-0. Ndeshja e vlefshme për grupin D është luajtur në Rusi në orën 18:30 dhe ka përfunduar me një gol të shënuar nga vendasit e Rubinit në minutën e 45+2 të pjesës së parë nga pika e 11-metërshit me autor Noboa.

Rubin pas kësaj fitoreje ngjitet në kuotëne 6 pikëve dhe futet totalisht në lojë për një vend në 1/8 e finaleve pasi është vetëm një pikë larg Kopenhagenit.(albeu.com)

name="movie" value="http://video.rutube.ru/18ee554e31a260f5b0470fc3fe78f633">name="wmode" value="window">name="allowFullScreen" value="true">video.rutube.ru/18ee554e31a260f5b0470fc3fe78f633" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="470" height="353" allowFullScreen="true" >
Shtuar më 24/11/2010, ora 20:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori