Rubini dhe Panathinaikos ndahen në barazim
Pëlqej
Liga e kampionëve
Rubin Kazan nuk arrin të fitojë në fushën e tij përballë grekëve të Panathinaikos duke barazuar pa gola. Ndërkohë që Panathinaikos ka marrë një pikë të çmuar në përballjen direkte në Rusi ku sfida për një vend në 1/32 e finaleve të Uefa Europa League bëhet dhe më interesante ndërkohë që ndeshja tjetër e këtij grupi do të jetë ajo mes Barcelonës dhe Copenhagenit që do të zhvillohet në orën 20:45.

Rubini pas këtij barazimi shkon në kuotën e 3 pikëve ndërsa Panathinaikos shkon 2 pikë. (albeu.com)
Shtuar më 02/11/2010, ora 20:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori