Rudiger: Jam i lumtur të shkoj atje dhe të përballem me ish-ekipin tim të vjetër
Mbrojtësi i Chelsea, Antonio Rudiger thotë se po shijon udhëtimin e tij në ish-klubin e Romës.

"Kam pasur dy vjet të mrekullueshme atje ..."

"Unë fola me prindërit e mi, dhe unë e dija dhe prindërit e mi më thanë se do të shkosh në Romë," tha ai për The Telegraf.

"Isha i lumtur dhe unë jam i lumtur të shkoj në Romë, të shkoj atje dhe të luaj kundër ekipit tim të vjetër, sepse unë kam respekt të madh.

"Kam pasur dy vite të mrekullueshme atje me ngritje e ulje. Ata qëndruan gjithmonë pas meje; lojtarët, ekipi, bordi dhe tifozët". ishin fjalët e mbrojtësi gjerman. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2017, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori