Rudinger shumë pranë kalimit në Angli por ka një problem
Antonio Conte është afër mbylljes së marrveshjes për mefushorin e Romës.

Oferta e Chelseat është 30 milionë paund. Chelse ka hasur njw problem pasi, Pep Guardiola është një tifoz i lojtarit dhe gjithashtu është hedhur në garë për të nënshkruar, përcjell Albeu.com.

Rudiger është luan në mbrojtje dhe para mbrojtjes, duke e bërë atë ideal për taktikat e Antonio Conte. /alebu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori