Rumania thyen Bosnjen dhe merr vendin e dytë (VIDEO)
Kombetarja Rumune ka arritur te fitoje ne shtepi kundrejt Bosnjes me rezultatin 3-0. Me kete fitore Rumania ka parakaluar Kombetaren Shqiptare dhe duke marre perkohesisht edhe vendin e dyte.

Rumania ka kaluar ne avantazh ne minuten e 37' me ane te Mutus,por vetem 6 minuta me vone ka dyfishuar Marica ne minuten e 43'. Me fillimin e pjeses se dyte ne minuten e 55' ka shenuar serisht Marica.

Ne minuten e fundit shtese Rumani humbet nje 11-metersh. /albeu.com/

Shikoni golat:
Shtuar më 03/06/2011, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori