Rusi, raveshata spektakolare (VIDEO)
Pëlqej
Kornel Salata arrin të bëjë një gol të mrekullueshëm me raveshatë gjatë një ndeshje të kampionanit rus, që meriton që shihet më shumë se një herë. Në momentin kur mbrojtësit kundërshtarë panë se topi po i largohej zonës së tyre dhe me trajektoren e marrë nuk do kapej dot nga kundërshtari atëherë erdhi edhe goditja mjeshtërore e Kornel Salata.

Goli spektakolar i futbollistit të Kombëtares sllovake ngriti në peshë tifozerinë vendase si dhe shokët e tij të skuadrës. /albeu.com/

Shijojeni golin spektakolar:

Shtuar më 27/03/2012, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori