Rusia deklason Arabinë Saudite, shënon dy gola të shpejtë (VIDEO)


Rusia nuk ndalet pasi ka shënuar edhe dy gola të shpejtë ndaj Arabisë Saudite në "Luzhniki Stadium".

Goli i katër u shënua nga Cheryshev në minutën e 90+1, dhe Golovin në minutën e 90+5'.

Kështu Rusia e ka fituar me plot meritë ndeshjen e tyre të parë në Kupën e Botës. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori