Rusia dhe Spanja festival golash në "Krestovsky Stadium" (VIDEO)

Pëlqej
Rusia dhe Spanja kanë barazuar 3-3 në një miqësore të zhvilluar në "Krestovsky Stadium" të Shën Petersburgut

Spanja pavarësisht se ka qenë duke fituar 0:2 ndaj Rusisë, në fund është dashur të kënaqej me vetëm një barazim 3-3.

Spanjollët nuk arritën të mbajnë epërsinë, ndërsa vendësit ishin shumë klinik në rastet që kishin.

Golat për Spanjën i shënuan Jordi Alba dhe Sergio Ramos dy, ndërsa për Rusinë shënuan Smolov dy dhe Zhirkov. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori