Sa prej jush do ta besonin një lëvizje të tillë nga Ibra?
Zlatan Ibrahimovic mund të ketë një të ardhme në Manchester United.

Reds kanë përfunduar zyrtarizimin prej 75 million paund të Romelu Lukaku nga Everton, sulmuesi belg do të zëvendësojë Ibran si qendër-sulmues i Unitedit.

Por Zlatan ende mund të bëhet dhuratë e Vitit të Ri për skuadrën e Jose Mourinhos, nëse ai bën një rikthim të pl otë nga lëndimi që pësoi, përcjell Albeu.com.

35-vjeçari aktualisht është në Carrington pas pranimit të ofertës së klubit për të përfunduar rehabilitimin e tij nën kujdesin e tyre. Dhe burimet e larta të Old Trafford mendojnë se Ibrahimovic mund të përfundojë një rikthim sensacional në qoftë se Mourinho llogarit se ka nevojë për më shumë armë në janar. /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2017, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori