Sa të pashpirt, tifozët e Barit luten që të vdiste Mazieloni dhe jo Astori
Në atë ditën kur Davide Astori u nda nga jeta, një e pjesë e tifozëve të Barit kanë lënë një skenar të turpshëm.

Në daljen numër 11 të Poxhiofrankos, është shfaqur në mbrëmje një banderolë ku shkruhej “Përse Astorin e jo Mazielon?”.

Me një referim për Andrea Mazielon, mbrojtësin aktual të Atalantës, që në vitin 2011 me fanellën bardhëkuqe u përfshi në skandalin e basteve. Në këtë mënyrë ata "luteshin" në një farë mënyrë që pse vdiq Astori e jo Mazielon që ishte i përshirë në skandalin e basteve. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2018, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori