E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Sadiku pranë largimit nga Levante, klubi spanjoll i tregon derën
Armando Sadiku nuk arriti që transferohej tek Tranzospor. Klubi turk preferoi që të nënshkruaj me sulmuesin Daniel Starrixh.

Dhe për këtë shkak Sadikut i duhet që të gjej një tjetër ekip ku të vazhdoi karrierën, pasi tekniku Pako Lopez nuk e ka pjesë të planeve për sezonin e ardhshëm.

Por për më tepër skuadra e Levantes ka nevojë urgjente që të shesë lojtarë pasi rrezikon të dënohet për mos respektim të FairPlayt financiar.

Shqiptari dhe 4 futbollistët të tjerë janë ata që janë përzgjedhur që të largohen nga klubi.
Shtuar më 22/08/2019, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori