Salah dhe Firmino kapin shifrat e Messit dhe Neymarit që kishin bër para 3 vitesh

Pëlqej
Mohamed Salah dhe Roberto Firmino kanë barazuar shifrat e frikshme të Messit dhe Neymarit që kanë bërë para tri vitesh me Barcelonën.

Messi dhe Neymar kishin shënuar të dy nga 10 gola në sezonin 2014/15, atëherë ku Barcelona fitojë edhe Champions Leaguen.

Por, sonte dyshja e Liverpoolit Salah dhe Firminho kanë shënuar të dy nga 10 gola. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori