Salah dhe Firmino kthehen në stërvitje te Liverpooli
Dy yjet e Liverpoolit Mohamed Salah dhe Roberto Firmino kanë përfunduar pushimet dhe janë kthyer në stërvitje.

Egjiptiani Salah ka postuar në "Instagram" një fotografi ku shihet së bashku me sulmuesin brazilian.

Ata ishin të liruar nga Liverpooli për turin para sezonal ngase patën angazhime me kombëtaret e tyre, Salah me Egjiptin në Kupën e Afrikës ndërsa Firmino e fitoi Kupën e Amërikës me Brazilin.
Shtuar më 30/07/2019, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori