"Salah është gati për të kaluar tek Reali i Madridit"
Ahmed Hossam Hussein Abdelhamid rreth situatës së Mohamed Salah ka pranuar se klubet elitare si Real Madridi i janë vënë pas atij.

Real Madridi e do atë, të gjithë i kemi parë performancat e dobëta të Gareth Bale dhe Karim Benzemas me formacionin 4-4-2”.

“Kisha frikë se Salah do të dështonte në Liverpool, por mendoj se është i gatshëm të kërcejë në një nivel tjetër. Real Madridi mund t’i shfrytëzojë aftësitë e tij”, përfundoi ai. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori