Salah mungon, Barcelona ka një mesazh për të


Liverpooli ka konfirmuar se sulmuesi kryesor i ekipit Mohamed Salah nuk do të luajë në ndeshjen e kthimit ndaj Barcelonës. Trajneri Jurgen Klopp u shpreh se nuk do të kishte në dispozicion egjiptianin kundër katalanasve.

Barcelona ka reaguar në lajmin e publikuar nga Liverpooli në "twitter" dhe i ka uruar shërim të shpejtë Salahs. Kampionët e Spanjës tregojnë se janë një klub i denjë brenda dhe jashtë fushës së lojës.

"Ndeshje të tilla janë për futbollistë të klasit botëror. Shërim të shpejtë", - shkruan Barcelona. /albeu.com/


Shtuar më 06/05/2019, ora 16:40
Trump
e Hënë 6 Maj 2019, Ora 17:28
Nuk luan me qellim sepse e din qe nuk arrijn finalen apo nuk e tejkalojn barcelonen dhe kshu i largohet poshtrimit!!! As firminhoe as sallah nuk luajn ...
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori