Salah rikthehet te Liverpooli pas lëndimit të pësuar me Egjiptin
Mohamed Salah është rikthyer në Liverpool pas lëndimit të marrë mbrëmë gjatë ndeshjes mes Egjiptit dhe Svazilandës në kuadër të kualifikimeve të Kupës së Afrikës.

“Është një zgjatje e muskulit, nuk besoj që është diçka serioze”, ka thënë asistenti i trajnerit të Egjiptit.

Ylli egjiptian është parë në qendrën stërvitore të Liverpoolit, Melwood, pasi e vizitoi stafin mjekësor të klubit anglez, ku pritet t’i bëjë testimet e radhës për ta konfirmuar lëndimin e tij.

Ndeshja e radhësLiverpoolit është kundër Huddersfieldit, të shtunën më 20 tetor.
Shtuar më 13/10/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori