Salah shënon supergol me portë të boshatisur (VIDEO)

Liverpooli nuk ka të ndalur duke shënuar ndaj Cityt në "Anfield Road".

Këtë herë është egjiptiani Mohamed Salahshënon me portë të boshatisur, pas daljes së Edrson Moaeres.

Vendasit nuk kanë të ndalur, dhe duan të shënojnë akoma. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 18:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori