Salah sprint të pabesueshëm nga mesi i fushës, shënon supergol!
Mohamed Salah është i papërmbajtshëm.

Egjiptiani realizoi golin e tretë për Liverpoolin në përballjen ndaj Arsenalit e vlefshme për javën e tretë në Premier League.

Salah bëri një depërtim të mirë duke kaluar Luizin dhe pastaj realizoi mjaft bukur në diagonale.
Shtuar më 24/08/2019, ora 20:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori