Salihamidzic: Jemi në bisedime me Chelsean për Hudson-Odoi
Bayern Munich është në “bisedime” me Chelsan për Callum Hudson-Odoi.

Megjithatë, drejtori sportiv i Bayernin, Hasan Salihamidzic ka folur sot për mediat gjermane dhe ka thënë se është në kontakte me Chelsean për Hudson-Odoi.

“Ne jemi në bisedime me Chelsean”, tha Salihamidzic për Sport Bild.

“Ne dëshirojmë të transferojmë këtë lojtarë. Jemi shumë të bindur për aftësitë e tij të mëdha”.

Chelsea i ka refuzuar katër oferta nga skuadra e Bundesligas, pasi e fundit ishte 35 milionë paund që është refuzuar. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2019, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori