Salihi: Duam tre pike nga Hungaria
Albeu.com
Sulmuesi shqiptar, i cili aktivizohet pёr ekipin austriak Ried, Hamdi Salihi, thotë se, megjithëse Shqipёria kryeson grupin, pjesa mё e vështirё pritet tani, me dy ndeshjet e radhës, atё kundёr Hungarisё dhe kundёr Portugalisё.Edhe pse kombëtarja ndodhet pёr herё tё parё nё krye tё grupit pёr fazёn eliminatore tё botërori, lojtarёt janё tё vetёdijshёm qё pjesa mё e vështirё fillon tani.

“Janё ndeshje shumё tё vёshtira. Objektivi jonё kryesor janё 3 pikёt nё ndeshjen e parё me Hungarinё, sepse Portugalia ёshtё njё skuadёr mё e vështirё se Hungaria”, ka thёnё sulmuesi Hamdi Salihi.
Shtuar më 07/10/2008, ora 14:17
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori