Salihi shënon golin e dytë të tij me DC Junaitid (VIDEO)
Sulmuesi shqiptar Hamdi Salihi i cili luan me skuadrën e DC Junaitid në kampionatin amerikan ka shënuar golin e tij të dytë në transfertën kundër Torontos.

Goli ka qenë një gjysëm rofeshatë dhe ishte goli i dytë në këtë ndeshje e cila përfundoi në rezultat 2-0. Pasi goli i parë u shënua nga Kris Pontius. /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2012, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori