Salvini: "San Siron" e kam në zemër, por dua një stadiumi të ri
Ministri i Brendshëm Italian Matteo Salvini, është i interesuar të ketë një stadium të bukur, të sigurt, dhe një zonë e cila të jetë gjallë në shtatë ditë të javës. Ai e tha këtë në Milano pas takimit me prefektin Renato Saccone, shkruan Albeu.com.

"Unë si milanist e kam në zemër stadiumin San Siro, por unë jam shumë objektiv, dhe konkret, jam i interesuar që familjet mund të shkojnë në stadiumin me siguri të plotë. "A nuk përjashton një stadium të ri? "Jo, po pres një stadium të ri", u përgjigj ai. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2019, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori