Salzburg dhe Marseille do të zhvillojnë edhe 30 minuta lojë për të përcaktuar finalisten (VIDEO)


Salzburg dhe Marseille do të vazhdojnë të luajnë edhe 30 minuta lojë, për të përcaktuar skuadrën që do të kualifikohet në finale.

Marseilla ndeshjen e parë e fitoi 2-0, ndërsa Salzburg fitoi sonte 2-0, që kështu ndeshja do të shtyhet në shtesë se kush do të jetë finalisti.

Gola për Salzburgun i shënoi Haidara (53') dhe Schlager (65'). /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2018, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori