Sam, fenomeni 10-vjeçar i futbollit amerikan (VIDEO)
Sam Gordon quhet fenomeni i futbollit amerikan që po çmend gjithë botën. Ai ështëv etëm 10 vjeç dhe luan në skuadrën e shkollës së tij në Salt Lake City, Utah. Në sezonin e fundit ka shënuar 35 herë dhe ka vrapuar 2000 jard me topin në dorë.

Sam është kthyer në yll në internet, ku videot e tij të hedhura ditët e fundit, janë shikuar deri 300 mijë herë.

Frymëzim shumë i mirë për brezat e rinj por mos harroni më interesanten: Sam Gordon është vajzë. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2012, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori