Sami Khedira lë pas problemet me zemrën, gati për Juventusin
Lajme të mira për Massimiliano Allegrin dhe Juventusin.Sami Khedira është kthyer të luajë.

Mesfushori gjerman qëndronte në bokse që prej datës 20 shkurt, pas ndërhyrjes kirurgjikale në sajë të aritmisë të diagonistuar përpara ndeshjes me Atletico Madrid.

Pas një muaji, kontrollet e gjermanit kanë dhënë sinjal pozitiv: ka ardhur "ok" për aktivitetin futbollistik.
Shtuar më 22/03/2019, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori