Sami Khedira: S'ka marreveshje me Realin
Albeu.com
Nuk ka kurrfarë marrëveshjeje ndërmjet Real Madridit dhe Sami Khedira. Këtë e ka siguruar vetë futbollisti gjerman për magazinën Kicker. “Nuk kemi arritur asnjë marrëveshje me Realin e Madridit. Mund të them se ende nuk kam ...
... vendosur se çka të bëj”, u shpreh përfaqësuesi gjerman, i cili shkëlqeu në Botërorin 2010. Edhe ekipi i tij aktual, Stuttgart, e ka përgënjeshtruar zyrtarisht shitjen eventuale të yllit të vet. “Nuk kemi kontaktuar me Realin dhe nuk ka kurrfarë marrëveshjeje”.
Khedira ka kontratë me Stuttgartin deri në vitin 2011.
Shtuar më 19/07/2010, ora 18:04
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori