Samuel: Ndjehem mirë kur luaj
Mbrojtësi i Interit, Walter Samuel është shumë i lumtur që është rikthyer përsëri në fushat e lojës pasi ishte pjesë e klubit në ndeshjen e fundit të këtij sezoni në Serie A kundër Catanias.

Samuel vinte pas një dëmtimi mjaft të rë që ka pasur pësua në gjurin e majtë. Ky dëmtim e pati bërë atë të mungonte prej shume kohesh."Ishte një moment i shkëlqyer,është ndjenjë e mirë të shohësh njerëzit të cilët të mbështesin familja, presidenti dhe Leonardo". /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2011, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori