Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
"San Siro më prit", Calhanoglu i hip avionit
Milan është duke thyer cdo parashikim. Italianët tani kanë zyrtarizaur dhe blerjen e fundit që është turku Calhanoglu.

Lojtari është nisur drejt Milanos për t'iu nënshtruar testeve mjeksore. Marrveshja midis dy klubeve është arritur dhe Calhadoglu do i bashkohet Mialnit direkt pas përfundimitetesteve mjeksorem përcjell Albeu.com.

Turku është nënshkrimi i 6 i Milanit kjëtë merkato dhe shikohet si lojtari kryesorë i kuqezinjve për sezonin e ardhshëm. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 12:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori